? Trening stymulacji neurosensorycznej Metodą Tomatisa® przeprowadza mgr Damian Sadłocha, logopeda kliniczny, audiolog, Terapeuta Metody Tomatisa®. Posiada doświadczenie pracy z osobami z różnych grup wiekowych. W zakładzie opiekuńczo-leczniczym prowadzi zajęcia dla pacjentów po przebytym udarze, osób dotkniętych demencją, a także chorobą Alzheimera i Parkinsona. Na co dzień prowadzi zajęcia logopedyczne w przedszkolu integracyjnym dla dzieci z afazją, autyzmem, Zespołem Aspergera, upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim, zespołem Downa, mutyzmem wybiórczym, zaburzeniami przetwarzania słuchowego, dyslalią, opóźnieniem w rozwoju mowy.
? 785-495-968
? logopedakliniczny.dsadlocha@gmail.com
www.mobiletomatis.pl | fb
MOBILE TOMATIS® DAMIAN SADŁOCHA
ul. Nałęczowska 30/13, 20-701 Lublin
Availability
In person
Na czym polega metoda Tomatisa® i dla kogo jest przeznaczona?
SPRAWDŹ
W Gabinecie Logopedycznym "MOBILE TOMATIS®" macie Państwo możliwość skorzystania z samej terapii logopedycznej oraz terapii Metodą Tomatisa w zależności od Państwa preferencji, a przede wszystkim:
Cena za pojedynczy etap terapii jest uzależniona od czasu trwania dziennej sesji treningu słuchowego, formy terapii, dodatkowych zajęć logopedycznych. Klient po konsultacji z Terapeutą Metody Tomatisa® ostatecznie decyduje o długości treningu (40, 60, 80min), a także ilości zrealizowanych etapów (I, II, III, IV). Należy pamiętać, że wskazane jest wykonanie trzech etapów terapeutycznych.
W celu otrzymania pełnego cennika z ofertą proszę o kontakt telefoniczny: 785-495-968 lub mailowy: logopedakliniczny.dsadlocha@gmail.com
Etap I metody Tomatisa® charakteryzuje się programami słuchowymi, które działają pobudzająco przede wszystkim na część ucha wewnętrznego zwaną przedsionkiem. Zaburzenia uwagi słuchowej często mają swoje źródło w nieprawidłowej integracji przedsionkowo-ślimakowej. Etap II, III jest zazwyczaj trudniejszy i szerzej ukierunkowany.
Dobór programów słuchowych zależy od wieku pacjenta, historii choroby/zaburzenia, dostarczonej dokumentacji lekarskiej, przeprowadzonego wywiadu
z opiekunem (jeśli potrzeba również ze specjalistami pracującymi z dzieckiem) i z dzieckiem (jeśli jest taka potrzeba) oraz testów.